Երեւան է ժամանել ՀՀ-ՌԴ միջխորհրդարանական հանձնաժողովի ռուսաստանյան պատվիրակությունը
ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 36-րդ նիստի աշխատանքներին մասնակցելու նպատակով մարտի 16-ին Հայաստան է ժամանել Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի պատվիրակությունը` ՌԴ ԴԺ Դաշնության խորհրդի նախագահի տեղակալ, միջխորհրդարանական հանձնաժողովի համանախագահ Յուրի Վորոբյովի գլխավորությամբ:
Ինչպես  տեղեկացրին ՀՀ Ազգային ժողովից, «Զվարթնոց» օդանավակայանում հյուրերին դիմավորել են ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ, ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի համանախագահ Հակոբ Արշակյանը, ԱԺ պատգամավորներ Բաբկեն Թունյանը եւ Ալեքսեյ Սանդիկովը:

The Russian delegation of the Armenian-Russian inter-parliamentary commission arrived in Yerevan
The delegation of the Federal Assembly of Russia arrived in Armenia on March 16 to participate in the 36th session of the inter-parliamentary commission on cooperation between the RA National Assembly and the Russian Federal Assembly.
As reported by the RA National Assembly, the guests were welcomed at the Zvartnots airport by the Deputy Chairman of the RA National Assembly, Co-Chairman of the Inter-Parliamentary Commission on Cooperation between the RA National Assembly and the RF Federal Assembly Hakob Arshakyan, NA MPs Babken Tunyan and Aleksei Sandikov.